Wybrana przez nas specjalność Wydawnictwa, spowodowała, że nabraliśmy chęci nabywania i dzielenia się wiedzą w niekonwencjonalny, ale poniekąd usystematyzowany sposób. W związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań i staliśmy się założycielami pierwszego Koła Poligraficznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Print Team to grupa zżytych, znających się od lat kumpli mających chęć stworzenia czegoś wspólnymi siłami. W każdym z nas drzemie ogromny potencjał, dzięki czemu planujemy, tworzymy i świetnie się bawimy. Nasze osobowości pozwalają nam być twórczymi i kreatywnymi. Jesteśmy przekonani o sukcesie.

Od nowych członków:

Jako nowi członkowie wnieśliśmy do kółka pewien powiew świeżości i nowości. Niestety my nie mieliśmy możliwości wybrania pełnej specjalizacji, jednak jak tylko pojawia się specjalizacja Systemy Poligraficzne na trzecim roku to wiedzieliśmy, że jest to dla nas niebywała okazja. Jako, że poprzedni skład koła całkowicie zakończył swoją przygodę ze studiowaniem na naszej uczelni staliśmy się jedynymi członkami, których celem było pociągnięcie dalej wspaniałego koła jakim jest Print Team. Liczymy, że uda nam się przyciągnąć więcej zainteresowanych tą dziedziną, a co więcej jesteśmy przekonani o sukcesie;)

A oto obecny skład naszego zespołu, na wypadek gdybyśmy stali się światowymi ekspertami branży poligraficznej:

• dr inż. Przemysław Różewski - opiekun koła
  • Stortz Grzegorz
  • Wiśniewska Ewa
  • Wysoczańska Katarzyna

Jeśli masz do nas jakieś pytania, po prostu napisz...