PRINT TEAM NA FACEBOOKU. 

Nasz koło ma od dziś stronę na Facebooku. Można na niej znaleźć informacje na temat kółka, aktualności, zdjęcia z wydarzeń związanych z kołem oraz wiele innego, ciekawego materiału. Stronę można znaleźć pod tym linkiem.

 Dodano 2010-04-01 18:18:00


ZMIANA OPIEKUNA I AKTUALNE SPOTKANIA. 

Nastąpiła zmiana opiekuna koła. Aktualnie nowym opiekunem (czy też "opiekunką") naszej gromadki jest Pani mgr inż. Agnieszka Olejni-Krugły. Jeśli ktoś ma jakieś oficjalne pytania do koła lub odnośnie koła może kontaktować się również z opiekunem. Panią Agnieszkę można spotkać w sali 209 WI oraz kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dla tych co nie zaglądają na forum: kółko ma swoje cotygodniowe regularne spotkania o godzinie 18.00 w czwartki w sali 013 budynku WI. 

 Pap, 2010-03-23 13:13:01 


NOWE FORUM JUŻ DZIAŁA.

 Bardzo długo trwało tworzenie nowej strony naszego koła, ale jak widać wszystko prawie jest skończone. Forum działa całkowicie i z wszystkimi możliwymi funkcjami.

Na stronie niestety trzeba uzupełnić stare artykuły i galerie jak również dodać aktualne i nowe.

Wielkie podziękowania należą się jednemu z najnowszych członków - Patrykowi.

Jeśli już o nowych członkach mowa warto wspomnieć o tym iż do koła dołączyło ponad 10 nowych osób. Witamy wszystkich.

 Pap, Dodano: 2010-01-28 23:40:21


 NOWA KREW W KOLE=NOWA STRONA.

 Ponieważ aktualni członkowie koła powoli kończą swoją naukową przygodę z PS/ZUT koniecznym było wybranie nowego "zarządu" koła Print Team. Aktualnie trwają prace nad całkowitą zmianą designu strony. O nowych członkach (i członkiniach) koła można przeczytać w dziale O Nas...

 Pap, Dodano: 2009-04-26 03:09:37 


Realacja z Euro-Reklama OUTDOOR EXPO 2008 już dostępna

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem.

Dodano: 4.05.2008r.

ZMIANY NA FORUM

Idziemy z duchem czasu i zmieniamy trochę nasze forum. Sądzimy, że będzie to idealne miejsce na dyskusję, chociażby po naszych spotkaniach.

Zapraszamy do odwiedzin!!!

Dodano: 25.04.2008r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

W dniu 25 kwietnia 2008 (piątek) o godz. 17.00 w sali 200 (Wydział Informatyki) odbędzie się spotkanie Koła Naukowego Print Team. Temat wykładu:
„Cyfrowa obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop cz.2” .

Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 15.04.2008r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Osoby chętne do wstąpienia do szeregów Studenckiego Koła Naukowego "Print Team" proszone są o dostarczenie do dnia 24.01.2008r. podania z krótką motywacją w formie elektronicznej (na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) oraz w formie papierowej ze swoim odręcznym podpisem (można składać do mnie, Eweliny Nowakowskiej lub Pana dr inż. Przemysława Różewskiego).

Marcelina Lech

Dodano: 8.01.2008r.

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wielu poligraficznych dni w Nowym 2008 Roku! życzy Zarząd "Print Team"

Dodano: 23.12.2007r.

KONKURS NA PLAKAT-SZABLON

Wytyczne

 1. format A3
 2. full color
 3. projekt szablonu plakatu "Print Team" musi zawierać:
  • miejsce na wpisanie daty spotkania
  • miejsce na wpisanie miejsca spotkania
  • miejsce na wpisanie tematu spotkania
  • logo Koła (pobierz)
 4. projekty proszę wysyłać w formacie .pdf na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wpisując w temacie wiadomości: "szablon Print Team - imię, nazwisko autora"
 5. termin nadsyłania projektów - 03.02.2007 (włącznie)
Dodano: 23.12.2007r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

W dniu 14 grudnia 2007 (piątek) o godz. 17:00 w sali 200 na Wydziale Informatyki odbędzie się spotkanie Koła Naukowego Print Team. Temat wykładu: "Cyfrowa obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop".
Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 8.12.2007r.

KONKURS "Paszporty Stypendialne" firmy Winkowski/QuadGraphics

Rozpoczęła się V edycja konkursu "Paszporty stypendialne" organizowanego dla studentów kierunków poligraficznych tj. Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej.

Główną nagrodą w konkursie jest stypendium ufundowane przez firmy Winkowski i Quad Graphics dla czterech najlepszych studentów. Stypendium obejmuje roczną naukę w amerykańskim Waukesha County Technical College oraz pracę w drukarniach należących do firmy Quad Graphics.
Konkurs składa się z dwóch etapów:

 • I etap na każdej z uczelni wyższych
  • praca napisana na jeden z zaproponowanych tematów (70%)
  • średnia z ocen ze studiów (30%)
 • II etap w firmie Winkowski
  • rozmowa z lektorem języka angielskiego
  • wykonanie projektu graficznego
  • test z ogólnej wiedzy poligraficznej
  • rozmowa z przedstawicielami firmy Winkowski
Warunek wstępny uczestnictwa to ukończenie 3 roku studiów

TERMIN ODDANIA PRAC: 1 kwietnia 2008

TERMIN OGŁOSZENIA WYNIKÓW I ETAPU: 14 kwietnia 2008

TEMATY PRAC:
 1. Koncepcje eksploatacji i utrzymania ruchu mechanicznego na maszynach zwojowych.
 2. Koncepcje zarządzania magazynem części wymiennych i serwisów urządzeń poligraficznych.
 3. Automatyzacja procesów wykończeniowych w nowoczesnej drukarni.
 4. Wspłczesne koncepcje planowania produkcji w dużych przedsiębiorstwach poligraficznych.
 5. Analizy zarządcze we współczesnym przedsęôbiorstwie poligraficznym.
Prace powinny mieć charakter zwięzły, zawierać powinny rozwiązanie, a nie opis zadanego problemu. Max 15-20 stron (w zależności od grafiki). Więcej informacji na temat konkursu oraz charakteru prac udziela mgr inż. Agnieszka Olejnik-Krugły (pokój 209), mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodano: 6.12.2007r.

KONFERENCJA SUKCESPLAN

Nie może Cię tam zabraknąć!

Niezależne Zrzeszenie Studentów w Szczecinie, Klub Retoryki Sedina Toastmasters oraz Koło Naukowe Elkona zapraszają 6-8 grudnia na konferencję Sukcesplan, na dobry początek. Gościem honorowym konferencji będzie Grzegorz Turniak, prezes BNI Polska. Temat przewodni wykładów to kariera i networking. Konferencja uzupełniona zostanie blokiem spotkań warsztatowych z certyfikatami! Sprawdź, zarejestruj się na stronie www.sukcesplan.nzs.szczecin.pl i zaplanuj swoją karierę z najlepszymi!

Dodano: 3.12.2007r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

W dniu 16 listopada 2007 (piƒÖtek) o godz. 17:00 w sali 200 na Wydziale Informatyki odbędzie się spotkanie Koła Naukowego Print Team. Temat wykładu: "Cyfrowy montaż arkusza drukarskiego na podstawie PDF Organizer".
Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 12.11.2007r.

PRINT MEDIA ACADEMY - HEIDELBERG 2007

Jak co roku pięcioro studentów naszego Wydziału wyjeżdża na Print Media Seminar organizowane przez firmę Heidelberg, która jest najwiekszym dostawcą kompleksowych rozwiązań dla rynku poligraficznego na całym świecie. Wyjazd obejmuje uczestnictwo w seminarium oraz zwiedzanie firmy wraz z zapoznaniem się z całym parkiem technologicznym. Wyjazd odbędzie się w dniach 14-18 kwietnia.

Dodano: 12.04.2007r.

POLIGRAFIA 2007

W dniach 27-30 marca w Poznaniu odbęda się targi Poligrafia 2007 oraz Euro-Reklama 2007. Każda edycja tych największych w Polsce targów poligraficznych i reklamowych przyciąga profesjonalnych gości. Wśród nich najwięcej jest przedstawicieli: zakładów poligraficznych, drukarni, agencji reklamowych, studiów graficznych, zakładów introligatorskich, hurtowni i sklepów branżowych, firm handlowych działających w branży materiałów i akcesoriów poligraficznych. Pozna≈Ñ będzie w tych dniach doskonałym miejscem wymiany informacji i doświadczeń oraz bezpośrednich kontaktów.

[źródło: Dtp.pl]

Tak ważna impreza nie mogła umknąć naszej uwadze. Dzięki mobilizacji kadry naukowej Zakładu Wydawnictw I Sterowania Procesami Produkcyjnymi i władz wydziału (tutaj serdeczne podziękowania dla nich) 29 marca 2007 roku możemy wybrać sie do najbardziej znanego centrum targowego w Polsce.

Oprócz zwiedzania targów, okazji do reprezentacji naszego kierunku studiów i nawiązania ciekawych kontaktów otrzymamy jako jedni z niewielu szanse na udział w "Poligonie poligraficznym". Impreza ta towarzysząca targom po raz pierwszy, dedykowana jest jak to określają organizatorzy "adeptom sztuki poligraficznej". Dzięki inspiracji Fundacji Doskonalenia Kadr Poligraficznych i zaangażowaniu wielu wystawców (EMIS, KONICA-MINOLTA, RISET, SCORPIO, SKK i X-RITE) uczestnicy będą mieli okazje skorzystania z wielu stanowisk edukacyjno - szkoleniowych. Oprócz cennej wiedzy praktycznej nie zabraknie tego co studenci lubią najbardziej czyli wykładów przygotowanych przez firmy: EUKALIN, INFOSYSTEMS i QUARK. Patronat medialny nad imprezą objął magazyn "Świat Druku"

Dodano: 21.03.2007r.

Zmieniony ( czwartek, 01 kwietnia 2010 16:19 )